Usługi wydawnicze

Jeśli chcesz zainwestować w wydanie własnej książki i potrzebujesz specjalisty do wykonania wszystkich lub części prac, dobrze trafiłeś. Zobacz, co oferuje Fabryka Dygresji i dlaczego jej usługi wydawnicze są absolutnie wyjątkowe!

Harmonogram prac

Jeśli chcesz sam koordynować wydanie swojej książki, ale nie bardzo wiesz, ile trwają poszczególne czynności i o czym należy pamiętać na każdym etapie, ta usługa jest dla Ciebie. Otrzymasz szczegółową rozpiskę wszystkich czynności, dostosowaną do Twojej książki. 

450 zł brutto

Skład

Zadbamy o to, by layout Twojej książki był absolutnie wyjątkowy. Dostosujemy go również do wszystkich obowiązujących norm typograficznych i sprawimy, by oczy czytelnika pochłaniały tekst z przyjemnością! Twoja książka zachwyci wszystkich nie tylko treścią, ale i formą wydania!

Od 100 zł brutto/arkusz

Ilustracje

Czujesz, że Twoja książka potrzebuje warstwy ilustracyjnej, by uzupełnić tekst? Może stworzyłeś książkę dla dzieci lub fantasy, która aż błaga o wyjątkowe ilustracje? Współpracujemy z najznamienitszymi ilustratorami oraz rysowniczkami!

Cena indywidualna

Kompleksowe wydanie książki

Interesuje Cię wszystko, co powyższe, a zatem chcesz oddać się w ręce Fabryki Dygresji i powierzyć nam wydanie Twojej książki? Prawidłowo! Oszczędzasz czas i masz pewność, że Twoja praca jest w rękach miłośników literatury. Osób, które zadbają o Twoją książkę jak o własne dzieło! Działamy jako wydawnictwo, nadajemy nr ISBN oraz zajmujemy się sprzedażą.

Cena indywidualna

Redakcja książki

Polega na dopracowanie każdego elementu Twojego tekstu, nadaniu mu lekkości oraz sprawieniu, że będzie bardziej przyswajalny przez czytelnika. To również wyeliminowanie wszelkich błędów, począwszy od samej konstrukcji książki po nieścisłości merytoryczne i ortograficzne. Więcej o redakcji!

Od 220 zł brutto/arkusz 

Korekta

Żaden, nawet najmniejszy błąd nie uciecze naszym korektorom! Interpunkcja? Fleksja? Gramatyka? To dla nich pestka! Jeśli nie chcesz, by w Twojej książce znalazły się błędy, mogące zniesmaczyć czytelników bądź recenzentów, koniecznie skorzystaj! 

Od 100 zł brutto/arkusz

Okładka

Bogata niczym wnętrze Kaplicy Sykstyńskiej? A może skromna i subtelna? Gwarantujemy, że będzie adekwatna do treści Twojej książki oraz świetnie przygotowana marketingowo. W końcu klient kupuje oczami! Na podstawie swojego konceptu tworzymy aż trzy projekty, z czego wybierasz jeden, na którym dalej pracujemy! 

Od 600 zł brutto

Druk, dystrybucja, magazynowanie i rozliczenia

Zajmujemy się drukiem i sprzedażą (zarówno internetową, jak i w księgarniach stacjonarnych) książek, które wydaliśmy pod szylfem Fabryki Dygresji (kompleksowe wydanie książki, patrz obok). Do tego nie musisz się martwić o przechowywanie nakładu oraz o rozliczenia. Możesz je podejrzeć w każdej chwili w specjalnym programie, do którego otrzymasz dostęp! 

Dlaczego warto współpracować właśnie z Fabryką Dygresji?

Zaangażowanie

Zawsze wchodzę w projekt w 101%. Sama jestem autorką i wiem, jaką miłością twórca obdarza swoje dzieło. Dlatego chcę dla Twojej książki tak dobrze, jak Ty sam. Rozumiem też prawa, którymi rządzi się rynek wydawniczy. Literatura to moje życie i każdy projekt, który wychodzi z mojej Fabryki, jest tego najlepszym dowodem.

Partnerstwo

Nie pracuję w relacji klient-wykonawca. Oboje jesteśmy swoimi partnerami, polegamy na sobie i chcemy dla książki jak najlepiej. Dlatego możesz liczyć na szczerość oraz świetną komunikację. Za każdym razem, kiedy Twoja książka mnie potrzebuje, jestem tuż obok. Jestem też otwarta na każdy pomysł!

Marzenie

W odróżnieniu od innych firm wydawniczych, które wydają książki, Fabryka Dygresji skupia się na pomocy w realizacji Twojego celu o staniu się pisarzem. Chcemy sprzedać Twoją książkę, pomóc Ci w wypromowaniu nazwiska oraz sięgać coraz wyżej! Twój sukces to nasz sukces, a wydanie książki to tylko początek!

Aktualnie pracujemy nad:

10 do 100

autorstwa Emi Jakk to projekt z rodzaju human being. Autorka zadała dziesięć tych samych pytań (plus jedno ekstra) stu osobom. Wśród przepytanych pojawiają się m.in. literaci, podróżnicy, przedsiębiorcy czy panie domu. Na kartach 10 do 100 odnajdziemy zarówno dobrze znane nam z mediów postaci, jak i osoby, które mogłyby być naszymi sąsiadami lub… nami samymi. To ludzie z różnych grup społecznych, w różnym wieku i o najróżniejszych zainteresowaniach. Ich portrety składają się w jeden wielki obraz człowieka, przedstawiciela naszego dzisiejszego społeczeństwa. 

Konwencja książki przypomina złote myśli, a na końcu znajduje się pusta strona, którą Ty, drogi Czytelniku, możesz zapełnić. Jak szybko znajdziesz odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę? I czy wiesz, co odpowiedzieliby Twoi najbliżsi? Poprzez lekturę 10 do 100 możesz nie tylko zabawić się w odkrywanie sekretów znanych Ci z telewizji czy gazet postaci. Możesz lepiej poznać samego siebie. 

Książka została zilustrowana przez Noriakiego, polskiego artystę streetartowego, słynnego m.in. z wizerunku Watchera (Pana Peryskopa), Człowieka Kultury roku 2018 wyłonionego przez czytelników w plebiscycie czytelnicy IKS-a i Kulturypoznan.pl. Jego prace zmieniają miejską przestrzeń nie tylko w Poznaniu, pojawiają się też w Londynie, Berlinie i Tokio.

Premiera: styczeń 2019

Obserwuj losy książki na Facebooku lub otrzymaj info na maila, zapisując się na newsletter 10 do 100 w tym miejscu.

Skontaktuj się: fabrykadygresji@gmail.com Czekamy na Twoją wiadomość!