Czy chcesz, by informacja o Twojej książce dotarła do szerokiego grona czytelników?

Pragniesz, by Twoje nazwisko było wreszcie kojarzone w literackim świecie?

Chcesz realnie zwiększyć liczbę sprzedanych egzemplarzy Twojej książki?

Świetnie! Dobrze trafiłeś. Czytaj dalej!

Zastanawiasz się nad powierzeniem mi swojej już wydanej książki pod recenzencką lupę? 

Nie rób tego dłużej! Zobacz, co gwarantuję, gdy powierzysz mi swoją książkę. 

1. Uzyskujesz rzetelną, niezależną opinię o swojej twórczości wraz ze wskazówkami, co może być zrobione lepiej.

Czytam książkę od deski do deski, a w tekście wyłuskuję jej wady, jak i zalety. Dzięki temu możesz się nauczyć nowych rzeczy i poprawić swój warsztat pisarski! Ale nie bój się! Jeśli książka mi się nie spodoba, recenzja nie ukaże się na blogu. Prześlę Ci ją w wiadomości prywatnej i zwrócę 50% kosztów. 

2. Recenzja Twojej książki będzie naprawdę wyjątkowa – takiej nie znajdziesz w całej blogosferze!

Podchodzę do tematu recenzji książki oryginalnie. Piszę na jej temat tekst zbliżony do felietonu. To refleksje, które mnie naszły po przeczytaniu Twojej książki! Wplatam je umiejętnie w opinię i uwypuklam czynniki, dla których warto przeczytać Twoje dzieło. W taki sposób, by zaintrygować czytelnika jak najbardziej i zachęcić go do zamówienia książki! (Linkuję księgarnie internetowe, gdzie można od razu kupić Twój tytuł). 

3. Dostajesz skuteczną reklamę, która dociera do ponad 9 tysięcy osób! 

Kilkugodzinna lektura i analiza Twojej książki to dopiero początek. Po napisaniu tekstów i sprawdzeniu literówek, publikuję go nie tylko na mojej stronie www! Informację o tym, że recenzja Twojej książki już się u mnie pojawiła, publikuję na:

  • Facebooku – gdzie obserwuje mnie 1200 osób; post udostępniam w około 30 grupach, dzięki czemu informację o newsie otrzymuje ponad 8 000 osób!
  • Instagramie – tam mam aż 2 500 fanów; średnio zdjęcie mojej książki dociera do 1000 z nich, dlatego do każdej recenzowanej książki zamieszczam 3 jej zdjęcia oraz relację. 
  • Portalach dla moli książkowych – Lubimyczytac.pl, Bookhunter.pl czy Bookliikes.com. Jeśli Twojej książki tam nie ma, dodaję ją, by inni mogli się o niej dowiedzieć! 
  • Stronach księgarń internetowych – na stronie Twojej książki dodaję kilka polecających ją zdań. Odwiedzam wówczas Empik.com, Bonito.pl, Aros.pl, Taniaksiazka.pl oraz wskazane przez Ciebie miejsca. 

 

A może interesują Cię szerzej zakrojone działania promocyjne, które wypromują Twoją książkę i ugruntują Twoje nazwisko w literackim świecie? Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałam!

Z kim współpracowałam do tej pory? 

Zaufały mi nie tylko wydawnictwa, ale i sami autorzy. Oto przykładowe instytucje oraz osoby, które zdecydowały się na współprace ze mną w zakresie recenzowania już wydanej książki.

 

Magdalena Pioruńska – Twierdza Kimerydu

Andrzej Mathiasz – Druga rzeczywistość

Joanna Grzymkowska-Podolak – wszystkie 3 książki z serii Zakochani w świecie

Katarzyna Maniszewska – seria Podróżnik bez powodu

 

Jakie są koszty? 

Standardowa recenzja książki

Jeśli chcesz, bym przeczytała Twoją książkę, napisała i opublikowała jej recenzję na www, na Facebooku, Instagramie, portalach księgarskich i czytelniczych, koszt wyniesie 490 zł netto (+23% VAT). Jeśli książka mi się nie spodoba, nie opublikuję jej recenzji. Wyślę do Ciebie moje uwagi, byś mógł pracować nad kolejnymi tekstami i oddam 50% stawki.

Recenzja książki + 

Możesz też dobrać do standardowej recenzji książki inne formy promocji. M. in.:
– reklamę w tle na stronie Fabryki dygresji na Facebooku,

– dodatkowy pakiet zdjęć książki na mój Instagram,

– możliwość zorganizowania konkursu dla czytelników, 

– nagranie dodatkowego filmiku na YouTube (sprawdź moją wideo recenzję!),

– wywiad z Tobą do działu Fabryka inspiracji (sprawdź, jak promowały się u mnie Katarzyna Maniszewska czy Magdalena Pioruńska).

W zależności od tego, ile dodatków wybierzesz, przedstawię Ci konkretną cenę. 

Jak zamówić usługę?

Napisz na fabrykadygresji@gmail.com i opisz, na których formach promocji konkretnie Ci zależy. Czy to tylko standardowa recenzja książki, czy również dodatki? 

Wówczas otrzymasz ode mnie fakturę z numerem konta, na który należy uiścić wpłatę oraz adres. To pod niego wyślesz egzemplarz (bądź egzemplarze) książki, bym mogła go przeczytać. 

Czas realizacji to ok. 2 miesiące od daty odnotowania płatności na koncie. 

Czekam na Twoją książkę!