Wakacyjna promocja!

Wakacje to czas zatracenia się. W pasiastych leżakach, gorącym piasku plaży albo gąszczu puszczy, który trąci życiodajną energią i odchodami dzików. Tak naprawdę nieważne, czy urlop spędzamy na łonie natury czy pośród miejskich murów. Wypoczynek należy się każdemu.

Ale nie pisarzowi!

Póki przynajmniej nie skończył pracy nad tekstem.

Pośród słonecznego blasku i zewu przygody, brak Ci chęci do pisania?

Mam na to lekarstwo.

Specjalną wakacyjną promocję!

Poobniżałam ceny moich usług, dzięki czemu już wkrótce możesz odzyskać motywację do pisania. Lub poznać jej prawdziwy smak!

Sprawdź sam!

Rozpocznij przygodę życia z warsztatami literackimi w Fabryce Dygresji! Zamiast 490 zł miesięcznie płać jedynie 389 zł (warsztaty indywidualne) lub 349 zł. I to do końca roku 2018! Dowiedz się więcej!

A może potrzebujesz opinii na temat swojego jeszcze nieskończonego tekstu? Kogoś, kto powie Ci: stary, daj sobie spokój. Albo: ciśnij, dobrze Ci idzie? To i więcej szczegółów w minirecenzji, którą otrzymasz za jedyne 99 zł zamiast 180! Sprawdź szczegóły tego cenowego szaleństwa!

Dodatkowo, dla każdego pakietu promocyjnego, jeśli jesteś już Autorem z wydaną książką na koncie, daję 30% rabatu. Zapisując się na mój newsletter możesz otrzymać rabat 500 zł. Wychodzi na to, że promocję w Fabryce Dygresji możesz już mieć za… 1949 zł brutto! Czy to nie brzmi kusząco?

Pamiętaj o słowach Roberta Anthony’ego Salvatore: Jeśli potrafisz porzucić pisanie, porzuć je. Jeśli nie potrafisz, jesteś pisarzem. 

Skorzystaj ze wspomagania Fabryki Dygresji, pięknej letniej pogody i pchnij swe marzenia naprzód! Jeśli cały czas myślisz o tym, że chciałbyś mieć już wydaną książkę, zorganizowane spotkanie autorskie albo wreszcie przejść się do radia, by udzielić wywiadu… Nie czekaj. Zanim przyjdzie zima, zrobi się zimno i nie będziesz mieć za wiele ochoty praktycznie na nic.

Do usług!

Czyli kto?

Sprawdź moje portfolio!