Uwielbiam czuć się zainspirowana! I rozsiewać wokół miłość! Na Instagramie spędzam sporo czasu, dlatego postanowiłam, że w roku 2020 przekażę odrobinkę miłości moim ulubionym twórcom. Przyłączycie się? Otwieram głosowanie InstaLOVE2020!

Chodzi o to, że mam dosyć sugestii Instagramu, który podsuwa mi niestety banalne konta. Ich kontent nastawiony jest na zgarnięcie mnóstwa serduszek, a przekaz niestety bardzo płytki. Chciałabym odszukać nowych twórców, którzy faktycznie mają coś ważnego do przekazania, ale z powodu bezlitosnego algorytmu niestety nie mogą się wybić. Macie podobnie? Myślę, że dzięki wzajemnym poleceniom możemy odkryć dużo nowych, ciekawych i inspirujących historii!

Dlaczego postanowiłam zorganizować taki plebiscyt?

Znam kilka plebiscytów dla blogerów czy ogólnie influencerów, ale nie znalazłam żadnego precyzyjnie skierowanego do twórców Instagramowych. Uważam, że wykonać dobrą fotografię, która porwie tłumy oraz przekaże wartości dzięki krótkiemu opisowi, jest bardzo trudno. Ludzie częściej skupiają się na uwiedzeniu algorytmu, zamiast przekazaniu obserwatorom wysokiej klasy kontentu. Krótko mówiąc, chodzi o to, by polecić sobie konta osób, które naprawdę cenimy.

No i jestem rozkochana w Instagramie. To medium społecznościowe, które leży mi zdecydowanie najbardziej. I 14 lutego chciałabym twórcom przekazać trochę miłości, a także zachęcić do tego i Was!

Jak wziąć udział?

  1. Dodaj u siebie na Insta (w feedzie, czyli nie w stories/relacji, a normalnie jako post na profilu) zdjęcie/grafikę, w którym polecisz i oznaczysz 5 innych kont na IG, uzasadniając, dlaczego tak bardzo je cenisz. Dodaj hasztag #instaLOVE2020, bym mogła Cię odszukać.
  2. Wypełnij poniższą ankietę.
  3. Napisz komentarz pod tym wpisem z linkiem to swojego zdjęcia na IG, w którym polecasz inne konta (żeby nikt się nie zawieruszył). Ten punkt nie jest obligatoryjny, raczej na wszelki wypadek. 🙂

Ankietę zamykam 7 lutego, by mieć potem 7 dni na dokładną analizę zgłoszeń oraz napisanie podsumowania, które ukaże się tu na blogu 14 lutego. W Walentynki!

Żeby zagłosować, sam musisz posiadać konto na IG.

Uwaga! Można zgłaszać tylko aktywne konta publiczne, prowadzone przez osoby polskojęzyczne. Nieważne, ile mają obserwujących. W tym plebiscycie liczby nie mają żadnego znaczenia, bo to, co się liczy, to…

… szacunek ludzi ulicy? Coś w ten deseń.

Czyli wartościowy kontent!

Proste, prawda?
Moje polecenia wklejam zaraz w komentarzu.

I UWAGA! Będzie nagroda!

Spośród biorących udział w plebiscycie, rozlosuję pakiet wszystkich książek Fabryki Dygresji! Zwycięzca otrzyma pięć niezwykłych książek o łącznej wartości ponad 200 złotych!

Dobrej zabawy!

Wasza

5 błędów, przez które nie zostaniesz słynnym blogerem

Influencer Live Poznań 2019. Czy było warto? 7 wniosków z #ILPoznan

3 powody, dla których Ty, jako bloger, potrzebujesz wydania książki!