Jak kupić?

Cześć,

dzięki za zainteresowanie usługą.

Jak kupić?

Odezwij się na fabrykadygresji@gmail.com. Napisz, którą usługą jesteś konkretnie zainteresowany (+ewentualnie od razu podeślij tekst), a ja przekażę Ci wszystkie szczegóły oraz fakturę do opłacenia, wraz z numerem mojego konta bankowego.

Dlaczego tak?

Bo stawki na moim blogu są bardzo ruchome. Co chwilę przygotowuję moim Autorom rabaty, promocje i specjalne okazje. Dodatkowo, teksty wyceniam indywidualnie. Praca tego typu jest raz bardziej angażująca, a raz mniej. Po prostu chcę być sprawiedliwa.

Jeśli Ty też chcesz otrzymywać informacje o promocjach, zapisz się koniecznie na newsletter.

Ile kosztuje wydanie książki? Ile można zarobić na książce?

Przygotowałam dla Ciebie specjalny kalkulator, który powie Ci, ile rzeczywiście powinieneś zapłacić za wydanie swojej książki. Kalkulator pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych!
Dodatkowo opracowałam harmonogram wydania książki, który pokaże Ci, jakie czynności trzeba wykonać i ile mogą one potrwać.
Dzięki dwóm historiom bohaterów, z case study Zbyszka i Emki, zobaczysz, na co warto uważać w trakcie współpracy z podwykonawcami i wydawnictwem.
Ponadto przygotowałam kalkulator zysków, dzięki któremu zobaczysz, ile zarobisz na sprzedaży książki współpracując z hurtownią, a ile sprzedając książkę samodzielnie!
Wszystko w prostej formule dzięki tabelkom Excela! Wystarczy, że podasz swój e-mail, a kalkulator i dodatki trafią na Twoją skrzynkę.
* pola wymagane
/ ( mm / dd )