Rising author

Ten pakiet marketingowy pozwoli Ci postawić pierwsze, solidne kroki w świecie książek. Dotrzesz do swoich pierwszych czytelników i wzbudzisz zainteresowanie swoim tytułem. Dowiesz się, jak najskuteczniej sprzedawać swoją książkę i czego potrzebujesz, by stać się bestsellerowym autorem. Pomogę Ci również zacząć budować Twoją markę osobistą. Co zatem zawiera pakiet?

60 minut konsultacji on-line

W trakcie naszego spotkania odpowiem na wszystkie pytania, które Ci przyjdą do głowy. Ustalimy grupę docelową, czyli Twojego idealnego czytelnika oraz miejsca, w jakich można go znaleźć. Pokażę Ci, jak możesz budować swoją markę osobistą, a także pokażę schemat najlepszego działania marketingowego specjalnie dla Twojej książki.

Pressbook

To najważniejsze informacje o Tobie i Twojej książce, ujęte w atrakcyjnej formie graficznej. Wysyła się je do blogerów, dziennikarzy, hurtowników oraz wszystkich zainteresowanych, by promować informacje o Twojej twórczości. Dzięki takiemu opracowaniu materiałów można w szybki sposób zainteresować odpowiednie medium. Przygotuję go dla Ciebie i prześlę w wersji PDF.

Newsletter BB

Dysponuję bazą wszystkich bibliotek w Polsce. Wyślę specjalny newsletter wraz z pressbookiem, by zachęcić biblioteki do zorganizowania spotkań.
Zaprezentuję informacje o Twojej książce również blogerom i instagramerom, by jak najwięcej z nich podzieliło się swoimi wrażeniami na łamach swoich www i mediów społecznościowych.

Reklama na fabrykadygresji.pl

Na stronie głównej mojej www ustawię specjalny slajder, w którym zaprezentuję baner z reklamą Twojej książki. Odsyłać będzie bezpośrednio do strony, gdzie czytelnik będzie mógł kupić Twoje dzieło.

W pakiecie marketingowym uwzględniam czas wyświetlania reklamy na 30 dni. Zawsze jednak możesz przedłużyć abonament!

Polecamy fabrykadygresji.pl i twórczą, profesjonalną pracę Pani Emilii.
Stworzony przez Panią Emilię pressbook jest wizytówką książki, świetną reklamą, która już na siebie pracuje.
Kontakt z Panią Emilią niezwykle ciepły, inspirujący. Daleko wykraczający poza standardowy schemat kupujący-sprzedający.
Profesjonalne podejście do pracy oraz elastyczność w kwestii twórczych zmian, pozwala kontynuować naszą współpracę w przyszłości.
Agnieszka i Dobiesław Konieczni

Krótki wstęp do Apokalipsy

True writer

Dotrzyj do swojej grupy docelowej, kupując pakiet marketingowy True writer. Dzięki niemu zapewniasz swojej książce solidne wejście na rynek. Twoja obecność w świecie literackim zostanie starannie odnotowana i znacznie łatwiej będzie Ci promować kolejne tytuły. Proponuję wszystko to, co w pakiecie Rising author, jak również:

Twoje miejsce w sieci

Jako prawdziwy pisarz XXI wieku nie możesz poprzestać tylko na pisaniu książek. By naprawdę zaistnieć, musisz brać pod uwagę również sieć! Prowadzenie bloga to doskonała okazja, by zbudować społeczność swoich czytelników. Pisząc kolejne posty, zbliżysz się do innych ludzi, dasz poznać i polubić. Będziesz mógł opowiedzieć o swoich bolączkach lub aktywnej pracy, a webmasterka Justyna Fajferek z fajferek.eu zadba o wszystkie szczegóły związane z hostingiem, serwerem, statystykami, utrzymaniem domeny. Dodatkowo przygotuje dla Ciebie piękny, funkcjonalny szablon, który wydobęcie Twoje prawdziwe ja i zaprezentuje je na szeroką skalę!

Sesję zdjęciową

Dzięki niej zyskasz materiał nie tylko na swoje społecznościówki (Facebook, Instagram, Pinterest) czy www, ale będziesz mieć co wysyłać prasie do wywiadów. Dobry wizerunek w mediach to podstawa Twojej kariery, pamiętaj! Jesteś pisarzem, nie Autorem, więc nie męcz się więcej ze swoim smartfonem. Jakub Rebelski Photography zadba o Twoje ustawienie, odpowiednie światło i powalające wręcz kadry. Zaufaj profesjonaliście!

Prowadzenie mediów społecznościowych

Moi tajni social media ninja zajmą się Twoim Facebookiem, Instagramem czy Twitterem, jeśli Ty nie masz do tego drygu, czasu czy ochoty. Właśnie tam spotykają się czytelnicy, by podebatować o najnowszych wydawniczych perełkach, podglądać pisarzy, na punkcie których mają bzika czy pozachwycać się przepięknymi okładkami. Nie może Cię tam zabraknąć, bo tam właśnie są klienci, którzy mogą kupić Twoją książkę!

W cenie pakietu zostały uwzględnione 3 miesiące opieki nad Twoimi social media. Zawsze jednak możemy przedłużyć abonament, jeśli będziesz zainteresowany.

Newlstter prasowy

Wyślę informacje o Twojej książce dziennikarzom kulturalnym z portali internetowych oraz mediów tradycyjnych. Taki newsletter otrzymają również radiowcy i prowadzący programy telewizyjne. Będę się kontaktować z nimi w Twoim imieniu, celem umówienia wywiadów.

Fame writer!

Teraz zrobisz spory zamęt w świecie literatury, czyli wchodzisz na salony cały na biało! Zasłynie nie tylko tytuł Twojej książki ale też Twpje nazwisko, o którym czytelnicy oraz branża długo nie zapomną!

Pakiet marketingowy zawiera wszystkie punkty pakietu marketingowego True writer oraz:

Wieczór autorski

Zorganizuję Ci wyjątkowe, klimatyczne spotkanie autorskie w stolicy dowolnego województwa, na którym pojawią się blogerzy oraz dziennikarze. Przede wszystkim zaś – czytelnicy! Będziesz mógł poznać swoich bezpośrednich odbiorców, poznać ich pragnienia i czytelnicze preferencje. Poprowadzę je i zapewnię obsługę gościom. To będzie niezapomniany wieczór!

Spotkania na terenie całej Polski

Mam kontakt z niemal każdą biblioteką w kraju. Mogę umówić Ci serię spotkań, istną trasę koncertową, która zrzeszy wokół Ciebie nowych czytelników. Daj się im poznać!

Film

Wraz z Adamus Media przygotujemy Ci film promocyjny, który będziesz mógł udostępniać we wszystkich mediach społecznościowych. Będzie to reklama Twojej marki osobistej, a zatem nie tylko promowanego przez Ciebie aktualnie tytułu. Taki film przyda Ci się przez całe lata, a Adamus Media zadba o estetykę, akcję i realizację na najwyższym poziomie.

Podwójny udział w największych targach książki

Zaprezentuj się podczas Warszawskich Targów Książki oraz Targów Książki w Krakowie. Poznaj innych autorów, zainteresuj nowych czytelników i miej możliwość sprzedaży swojej książki na dwóch najważniejszych czytelniczych imprezach w Polsce!

 

 

A może wystarczą Ci tylko konsultacje albo poszukujesz specjalisty od mediów społecznościowych?

Jeżeli nie jesteś zainteresowany żadnym pakietem, moższ wybrać poszczególne ich elementy i zgłosić się do mnie na fabrykadygresji@gmail.com w celu omówienia indywidualnego toku promocji.

Jak najbardziej możliwa jest również płatność ratalna!

Jestem otwarta na Twoje pomysły oraz różne propozycje współpracy. Odpisuję zawsze w ciągu 48h!

Czy wiesz że…

… będąc na mojej liście mailingowej masz zawsze

500 zł zniżki

na dowoly pakiet marketingowy? Sprawdź!

 

 

 

Mail

 

 

Pamiętaj!

Wydawnictwo jest od wydawania, promotor od promowania, a pisarz od pisania. Wtedy wszystko gra. 🙂 

Co czyni mnie specjalistką od marketingu książki?

Studiowałam specjalność wydawniczą na filologii polskiej poznańskiego UAM. Następnie zaczęłam pracować w wydawnictwie, słynącym z publikacji Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd Kazimierza Nowaka. Utworzyłam imprint, Wydawnictwo Dygresje, a z moim debiutującym autorem, Arunem Milcarzem, sięgnęliśmy po Nagrodę Magellana, przyznawaną przez Magazyn KSIĄŻKI.

Od lat uczestniczę w targach książki i różnych imprezach literackich. Działam z blogerami (sama należąc do ich grona), prasą i wydawcami. 

To, co mnie jednak wyróżnia, to fakt, że sama jestem autorką. Wiem doskonale, z jakimi bolączkami się mierzysz, bo sama musiałam pokonać nie jedną przeszkodę. Utorowałam sobie drogę, którą, mam nadzieję, podążysz teraz wraz ze mną!