Cześć, jestem Emilia

uczę pisania

one Trick Pony

 Organizuję warsztaty indywidualne on-line

oraz stacjonarnie w grupie (Poznań i okolice). 

Warsztaty grupowe

dla osób początkujących lub zaawansowanych.

Prowadzę grupy 6-osobowe. W trakcie 10 spotkań (z czego każde trwa dwie godziny) uczę kreatywnego pisania, efektownego konstruowania fabuły, budowania wiarygodnych postaci oraz świata przedstawionego, z którym czytelnik nie będzie chciał się rozstać. Część zadań wykonywana jest indywidualnie, część w parach i większych grupach.

Wiedz, że na tych zajęciach 

będziesz dużo pisać.

Obecnie trwa nabór na zajęcia z kreatywnego pisania dla początkujących w Poznaniu na przełomie stycznia i marca 2019 r. Zapraszam osoby, które ukończyły 18 lat albo młodsze, które wiedzą, że będą czuć się dobrze w towarzystwie dorosłych. 
Będziemy widywać się w czwartki o g. 18.00 na Jeżycach. 

Do 15 grudnia koszt to 590 zł. 
Po 15 grudnia: 640 zł. 

Nr konta bankowego: 46 1140 2004 0000 3102 7776 3157 w tytule proszę o nr telefonu uczestnika. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o zajęciach, otrzymać program i porady związane z pisaniem? Zapisz się na newsletter. 

Make Your Content a Priority.

I certainly will.

Increase Conversion Rates

Fusce in sapien sit amet lectus iaculis porttitor ac at magna. Proin at lectus tincidunt ante dapibus rhoncus. Maecenas eget ornare ipsum. Sed quis consequat lorem.

Reduce Bounce Rate

Fusce in sapien sit amet lectus iaculis porttitor ac at magna. Proin at lectus tincidunt ante dapibus rhoncus. Maecenas eget ornare ipsum. Sed quis consequat lorem consequat lorem. 

Drive More Traffic

Fusce in sapien sit amet lectus iaculis porttitor ac at magna. Proin at lectus tincidunt ante dapibus rhoncus. Maecenas eget ornare ipsum. Sed quis consequat lorem. Fusce in sapien sit amet lectus iaculis porttitor.ac at magna.

Turn your traffic into loyal customers and return visitors. Don’t miss out!

Testimonials & Featured Clients

Prowadząca jest mieszaniną energii i spontaniczności oraz bardzo konkretnej wiedzy, którą przekazuje w uporządkowany, ale i interesujący sposób. Z pewnością nie jest osobą, z którą grupa się nudziła (w pozytywnym sensie). Jest niezwykle sympatyczna, nie stwarza barier komunikacyjnych i z łatwością nawiązuje kontakt z każdym uczestnikiem zajęć.

Dominika Gracz

Najbardziej cenię sobie konkretne informacje dot. budowania fabuły i konstruowania bohaterów. Nie są to ogólnikowe rady, a bardzo szczegółowe wytyczne, które pozwalają uporządkować i zaplanować całą pracę, a następnie odpowiednio ją zanalizować. Osoby o bardziej "technicznym" podejściu z pewnością będą zadowolone. Z pewnością warto także korzystać z ogromnej wiedzy prowadzącej dot. wydawnictw i procesu wydawniczego.

Dominika Gracz

Szczerze mówiąc, nie miałam wielkich oczekiwań względem tych warsztatów - poszłam tam raczej z ciekawości. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Nie tylko trafiłam na sympatyczną prowadzącą i fajną grupę, ale także otrzymałam bardzo konkretne wskazówki i motywację do pracy, której do tej pory mi niestety brakowało. Jeśli chcecie pisać, ale niezbyt wiecie od czego zacząć, to zacznijcie od warsztatów z Emilią. 🙂

Dominika Gracz

Widać, że Emilia ma dużą wiedzę na temat tego jak wygląda rynek wydawniczy oraz wie jak pisać książki. Dodatkowo w kontakcie z nią czuć, że wiele już przeczytała i wiele rzeczy ma przemyślanych jeśli chodzi ogółem o życie. To czym z nami się podzieliła na pewno pomoże tworzyć nam lepszą literaturę. Każde zajęcia z nią to była przyjemność obcowania z wesołą, życzliwą, pomocną i przede wszystkim ciekawą osobowością.

Katarzyna Jacewicz

Na zajęciach dowiedziałam się bardzo dużo na temat budowania postaci bohatera, jego psychiki i to wydało mi się najciekawsze. Za szczególnie przydatne uważam również zajęcia poświęcone wyrażaniu/przekazywaniu uczuć bez nazywania ich wprost. Bardzo mi się też podobały krótkie zadania, które pokazywały, że aby pisać, trzeba po prostu pisać, choćby przez 15min dziennie jesteśmy w stanie coś stworzyć.

Katarzyna Jacewicz

Jak najbardziej warsztat spełnił moje oczekiwania, a nawet je przerósł. Bardzo pomógł mi nabrać wiary w to, że dam radę i mogę pisać, jeśli tylko zechce poświęcić temu trochę energii. Była to dodatkowo okazja do poznania sympatycznych osób, dzięki którym poznałam też trochę dobrych książek i muzyki.

Katarzyna Jacewicz

Fantastyczna prowadząca, potrafi rzetelnie przekazać wiedzę i przede wszystkim zarazić pasją do pisania! Dowiedziałam się bardzo dużo nowych rzeczy, było dużo praktycznych przykładów z życia odnośnie wydawania książek. Nauczyłam się również ciekawych rzeczy o tym, jak budować dramaturgię w swojej powieści oraz pozyskałam ciekawe wskazówki odnośnie pisania dialogów.

Justyna Dubel

Sometimes I write About Writing

Jak wydać książkę? Kompendium wiedzy

Jak wydać książkę? Kompendium wiedzy

Jeśli napisałeś książkę i nie wiesz, co dalej albo po prostu ze zwykłej ludzkiej ciekawości chcesz się dowiedzieć, jak wydać książkę, doskonale trafiłeś. Przedstawiam Ci kompendium wiedzy na temat wydania tradycyjnego i self-publishingu na podstawie moich 6 lat...

5 prostych sposobów, by być nieustannie zainspirowanym!

5 prostych sposobów, by być nieustannie zainspirowanym!

Inspiracja to czynnik, bez którego nie ma mowy o stworzeniu literackiego dzieła. Bez inspiracji trudno nawet wstać z łóżka, a co dopiero napisać książkę! Przeczytaj 5 prostych sposobów, by być nieustannie zainspirowanym! 1. Wzbogacaj swoje doświadczenie Czy gdyby Mark...

Let’s Start a Conversation