Zespół Fabryki Dygresji

Jesteśmy ludźmi totalnie zafiksowanymi na punkcie literatury. Współpracujemy z autorami kompleksowo, pomagając im z ich dygresjami (poszczególne elementy procesu wydawniczego lub całościowe wydanie książki) oraz i tworząc ich wizerunek (marketing marki osobistej i konkretnych tytułów). Wspólnie jesteśmy w stanie wstrząsnąć rynkiem wydawniczym, bo naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie czytelnika, do którego finalnie trafia książka.

Emilia Teofila Nowak

Założycielka i właścicielka Fabryki Dygresji.

Pisarka, blogerka i przedsiębiorczyni.

W Fabryce zajmuje się głównie tym, czym w życiu, czyli pisaniem i czytaniem. Recenzuje i redaguje teksty, koordynuje proces wydawniczy, prowadzi warsztaty literackie oraz indywidualne lekcje pisania. Udziela konsultacji, reprezentuje autorów w kontaktach z wydawcami, prowadzi kampanie reklamowe i doradza autorom w budowaniu ich marki osobistej. Kontaktuje się z księgarzami, organizuje spotkania autorskie i pobyt autorów na targach książki.

Jej supermoc to inspirowanie innych. Pojawia się tam, gdzie brak motywacji do działania. Nadaje pędu wydarzeniom. Jest siłą sprawczą wielu inicjatyw literackich.

Więcej znajdziesz na podstronie O MNIE.

 

Marcin

Marcin

DTP, grafik, projektant

Jestem absolwentem filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, moja specjalność to edytorstwo praktyczne. Jestem projektantem, grafikiem, operatorem DTP. W Fabryce Dygresji przygotowuję okładki oraz layouty książek. Wykonuję skład i dbam, by książki wyglądały nie tylko estetycznie w oczach autora, ale przede wszystkim żeby chętnie sięgał po nie czytelnik.

Justyna

Justyna

Webmaster; recenzent, redaktor

Podobno wyszłam z brzuszka mamy, trzymając w jednej ręce komputer, a w drugiej pióro. Ponadto uwielbiam czarny humor, a ironia to moje drugie imię. Śmieszą mnie rzeczy, które normalnych ludzi doprowadzają do płaczu, a płaczę najczęściej nad marnością świata oraz na „Rozmowach w toku”. Zawsze muszę mieć inne zdanie niż wszyscy i zawsze chcę pokazać światu, że się myli. I zawsze mi się udaje.

Ziemny

Ziemny

Fotograf, recenzent