Współpraca 

Propozycje współpracy:

01

Działania z zakresu influencer marketing

Moje artykuły nie są zwykłymi recenzjami. Zawsze ukazują, w jaki sposób dany produkt lub usługa przyczyni się do polepszenia dobrostanu mojego odbiorcy, jego rozwoju lub dobrego samopoczucia. Produkt lub usługa jest bodźcem do głębszego zastanowienia na tematy psychologiczne, socjologiczne czy duchowe.  W ten sposób moje opinie są ciekawsze i chętniej czytane niż inne teksty.

Ale prócz tekstów na blogu mogę Ci zaproponować dużo szerzej zakrojoną współpracę (np. prowadzenie spotkania autorskiego on-line lub filmik promocyjny). Działania mogą objąć również moje rozwinięte social media, newsletter czy reklamę banerową (opcji jest naprawdę wiele, a dla zainteresowanych przygotowałam odpowiednie pakiety) i przebiegać długofalowo (jestem otwarta na wielomiesięczne współprace, tworzenie cykli kontentowych).

02

Wystąpienie lub poprowadzenie warsztatów

Mam bogate doświadczenie w wystąpieniach publicznych – jestem certyfikowaną mówczynią. Od lat prowadzę warsztaty (m.in. kreatywnego pisania, rozwoju twórczego, publikacji treści czy marketingu) i prelekcje (m.in. o wydawaniu książek, budowaniu marki osobistej oraz motywujące do działania i rozwoju). 

03

Matronat medialny

W ramach matronatu promuję wydarzenia, festiwale, inicjatywy, akcje charytatywne czy interesujące mnie książki. 

Współprace: