Jesteś autorem książki?

Jesteś w trakcie pisania?
A może masz pomysł i nie wiesz, jak go dalej poprowadzić? Chcesz, by ktoś przeczytał fragmenty Twojego tekstu i go ocenił? Sprawdź ofertę konsultacji i warsztatów!

Usługi wydawnicze
Redakcja, korekta, skład, projekt okładki, druk, dystrybucja…! Wszystko czego potrzebujesz, by Twoja książka trafiła na półki księgarskie. Możesz skorzystać także z kompleksowej usługi i zostać autorem już w przeciągu 3 miesięcy! 

Marketing książki
Jak promować siebie i swoją twórczość, by zaskarbić sobie serce czytelników? Jak sprzedać się wydawnictwu? Skorzystaj z materiałów i konsultacji.

Jesteś organizatorem eventu albo przedstawicielem firmy?

Chcesz, bym zrecenzowała nowy tytuł wydawany w Twoim wydawnictwie lub została jego patronem medialnym? Zobacz, jak mogę opowiedzieć światu o Twoim produkcie lub usłudze jako influencer. Promuję nie tylko książki. Interesuję się rozwojem, duchowością, zdrowiem i podróżami.  

Robisz nieprzeciętne rzeczy, organizujesz festiwal albo masz dla mnie interesującą formę współpracy, która nie została wymieniona powyżej? Też jestem na tak. Zaciekaw mnie i podbijmy razem Kosmos. Pisz śmiało na kontakt@fabrykadygresji.pl!