Dzień dobry, robaczki.

Muszę przyznać, że trochę się zajechałam w akcji, bo w poniedziałek miałam ogłosić wyniki tego konkursu, ale jak zwykle, życie mnie porobiło (co oznacza, że się zakochałam), więc przepraszam najmocniej i proszę o wybaczenie. Każdemu się może zdarzyć, wiosna i te sprawy.

Bez zbędnego dalszego pierdolenia, Twierdzę Kimerydu otrzymują:

Szoszana, bo rozwaliła system swoją odpowiedzią,

Marcin, bo chyba bardzo zależało mu na książce – rozpisał się na maksa, nie doczytałam wierszyka do końca, bo mi się nie chciało, ale doceniam,

e., bo jej słowa bliskie są memu sercu

a także

Małgorzata Kubach, bo jej wypowiedź była pełna szczerości i piękna.

Ze zwycięzcami kontaktuję się właśnie drogą mailową z prośbą o adres.

Nagrodą jest książka i upominki od Fabryki dygresji, ale wysyłką zajmę się na koniec przyszłego tygodnia, ponieważ niespodzianki są w druku. Mnie się podobają, mam nadzieję, że Wam też przypadną do gustu. Będziecie je mogli zatrzymać albo przekazać najlepszym przyjaciołom, by pokazać, że o nich pamiętacie.

Pamiętajcie, że przyjaźń jest najważniejsza.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu. W poniedziałek kolejny, znowu książka do wygrania, więc pozostańcie z Fabryką dygresji i obserwujcie ją koniecznie na Facebooku!

A kto nie wygrał, a jest zainteresowany Twierdzą Kimerydu autorstwa Magdaleny Pioruńskiej, może kupić ją na przykład w Bonito w naprawdę zjawiskowej cenie.

Aha, ten wpis to nie żart na Prima Aprilis, te osoby naprawdę są zwycięzcami.

Twierdza Kimerydu – rozstrzygnięcie konkursu z okazji premiery książki!

by Emilia Nowak time to read: 1 min
2