Dzisiaj ostatni dzień na nominacje w share week 2020 u Andrzeja Tucholskiego! Najpierw czekałam na plebiscyt z niecierpliwością, a potem prawie go przespałam! Brawo ja! I mój genialny mózg, który nie zapomina o niczym, tylko czasem odwleka do ostatniej chwili…

Dobrze się stało. Dzięki temu nie myślałam za dużo, komu oddać moje głosy, bo można tylko trzy… Natychmiast do głowy przyszły mi dwie kobiety i jeden mężczyzna. Dlaczego? Bo publikowane przez nich materiały bardzo mi pomogły.

Zacznę od Klaudii Pingot, czyli Specbabki.

Swoimi okryciami umiliła mi wiele wieczorów, kiedy biegałam po Sołaczu i Wodziczki. Przypominała mi w każdym kolejnym materiale, że chcieć to móc, o ile oczywiście się wie, czego się chce…

Ostatnio, właśnie dzięki instagramowi Klaudii oraz 20m2 Łukasza Jakóbiaka, trafiłam też na

Ewelinę Stępnicką. Historie i bajki, jakimi dzieli się w poniższym wywiadzie, to istne złoto.

Ja właśnie odkrywam filmiki na kanale Eweliny. Jej materiały są jak pigułka na ból teraźniejszości, która dostarcza nie znieczulenia, a uważności. Ewelina przypomina, by traktować ludzi tak, jak my chcielibyśmy być traktowani.

I to jest super.

A na koniec Paweł Tkaczyk, którego porady wyniosły mojego bloga na nowy poziom.

Dzięki prostym trickom, którymi Paweł chętnie się dzieli na lewo i prawo, wzrosły mi statystyki. Nikt nie tłumaczy marketingu tak dobrze jak Tkaczyk. Czasem trochę jak krowie na rowie i z wapniackim żartem, ale to właśnie jest bardzo przyjemne i sympatyczne. Taki swój człowiek po prostu, no!

Dzisiaj krótko, ale jeśli chcecie pogadać na temat powyższych udostępnień lub też się podzielić własnymi polecajkami, to zapraszam do dysputy w komentarzach!

Trzymajcie się!

Wasza

SHARE WEEK 2018

Jak wytrzymać z rodziną? Przeżyć kwarantannę

Jak rzucić palenie? 365 dni bez papierosa!

 

Share week 2020

by Emilia Nowak time to read: 1 min
0

Chcesz przestać się bać i odważnie spełniać marzenia?

Być może Twoim celem jest napisanie i wydanie własnej książki. A może chcesz przespać całą noc i rano obudzić się z uśmiechem na ustach. Jeśli potrzebujesz wiedzy na temat realizacji swoich celów, osiągania dobrostanu

a także inspirujących opowieści, to jesteś w najlepszym miejscu. Otrzymuj dostęp do materiałów chronionych hasłem, zniżki na warsztaty oraz motywujące wiadomości. 

Dziękuję za zapis, a teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź subskrypcję!