Nie zamierzam Cię zniechęcać do lektury mojej drugiej książki, Hotelu Aurora, ale są sytuacje, w których absolutnie nie powinieneś jej czytać. Żeby nie ponieść uszczerbku na zdrowiu psychicznym…

Dlatego proszę Cię, absolutnie tego nie czytaj, jeśli…

…nie cierpisz podróżowania, bo akcja Hotelu Aurora toczy się w sercu Sudetów!

Górskie wędrówki to jedno z ulubionych zajęć głównej bohaterki. Antonina Walczak, choć na początku ledwo potrafi podejść pod górę do tytułowego hotelu, w którym przyjdzie jej żyć przez kilka długich miesięcy, wkrótce zostaje pasjonatką pieszych wycieczek. Dzięki pięknu otaczającej przyrody potrafi się odprężyć i zebrać myśli. Nawet wtedy, gdy chmury nad hotelem gęstnieją, a atmosfera wewnątrz staje się coraz bardziej toksyczna…

…uważasz, że wszystkie książki powinny kończyć się happy endem.

Bo jeśli chodzi o Hotel Aurora, to możesz być po prostu rozczarowany. Zakończenie zdecydowanie nie jest oczywiste, a jedna z czytelniczek powiedziała, że jeśli w punkcie kulminacyjnym akcja aż wrze, to na sam koniec już w ogóle dołożyłam do pieca! Bo ostatnie, nieco oniryczne strony, budzą konsternację. Niepokój. I zaciekawienie. Hotel Aurora z pewnością nie jest książką, którą zamkniesz, za pięć minut o niej zapomnisz i nigdy nie wrócisz. Będziesz o niej myślał jeszcze długie miesiące, nie mogąc doczekać się drugiej części! Może właśnie tam znajdzie się Twój ulubiony happy end…?

…według Ciebie mężczyźni powinni rządzić światem, bo kobiety nadają się tylko do stania przy garach.

Jeżeli słowo feminizm staje Ci niczym ość w gardle, nawet się nie kłopocz. W takiej sytuacji Hotel Aurora będzie dla Ciebie herezją. Bo w mojej książki wszystkie bohaterki mają mocne charaktery. I mimo że życie mocno daje im w kość, to żadna z nich się nie łamie! Choć bywa ciężko, Antonina, Roksana, Debora i Rozalia wspierają się, jak mogą. Każda jest inna, ale razem potrafią zawojować świat. Bo właśnie na tym polega siostrzeństwo!

…nigdy nie sprawdziłeś, jak smakuje nieszczęśliwa miłość,

bo generalnie nie wiesz, co to miłość. I lektura może być dla Ciebie zbyt dużym szokiem. Tak, w Hotelu Aurora można spotkać różne związki, w tym… rozwiązki. Niedane małżeństwa irozbitą rodzinę, a sama główna bohaterka zakochana jest w mężczyźnie, który jest nieosiągalny. Nie chcę sprawić, że Twój idealny świat posypie się jak domek z kart. Oszczędź sobie tego. Nie chcesz przeżywać z bohaterami zakazanej miłości, romantycznych uniesień z gorzką nutką cierpienia i wolisz oczywiste wybory czy klarowne sytuacje. Spoko, nawet Ci zazdroszczę.

A tak serio, to nie.

Dołącz do Załogi Fabryki Dygresji!

Jeśli potrzebujesz motywacji, dzięki której wreszcie ukończysz swój tekst, szczegółowych porad na temat wydawania oraz marketingu książki, dobrze trafiłeś!
W gratisie też pierwsze strony mojego e-booka 7 grzechów głównych debiutanta!
* pola wymagane

…nie obchodzą cię relacje z innymi ludźmi.

Jeżeli nade wszystko pragniesz być samotną wyspą, gardzisz innymi ludźmi i nie zależy Ci na stworzeniu coraz wartościowszych więzi, to olej Hotel Aurora. Bo jeszcze się okaże, że to z Tobą coś jest nie tak, a nie tą wielką szarą masą, którą nazywasz idiotami, bo nie chcą się z Tobą zadawać.

Jeżeli wszystkie pięć wymienionych wyżej sytuacji Cię nie dotyczy, uff!

Jesteś na tyle spoko, że pozwalam Ci kupić moją książkę. 😉 Możesz kupić Hotel Aurora w pakiecie z moim debiutem, Piromanami za 39,90. Super oferta, czyż nie?

Naturalnie, istnieje też opcja osobnych zamówień. Hotel Aurora z moim podpisem (a nawet dedykacją) lub bez niego, jeśli zamówisz przez Sklepik Fabryczny.

Natomiast książkę znajdziesz też w Empiku, Taniej Książce czy Czytam.pl!

Zapytaj też o Hotel Aurora w swojej ulubionej księgarni stacjonarnej.

Polecam się!

Twoja

O wulgaryzmach, kamieniach nerkowych i emocjach

Te 40 rzeczy chciałabym powiedzieć osobom, które mnie skrzywdziły

10 typów toksycznych ludzi. Trzymaj się od nich z dala za wszelką cenę!

Hotel Aurora. Absolutnie NIE CZYTAJ mojej książki, jeśli…

by Emilia Nowak time to read: 3 min
6

Chcesz przestać się bać i odważnie spełniać marzenia?

Być może Twoim celem jest napisanie i wydanie własnej książki. A może chcesz przespać całą noc i rano obudzić się z uśmiechem na ustach. Jeśli potrzebujesz wiedzy na temat realizacji swoich celów, osiągania dobrostanu

a także inspirujących opowieści, to jesteś w najlepszym miejscu. Otrzymuj dostęp do materiałów chronionych hasłem, zniżki na warsztaty oraz motywujące wiadomości. 

Dziękuję za zapis, a teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź subskrypcję!

Specjalny newsletter dla Autorów! Pisanie to Twoja pasja? Chcesz, by Twoje opowieści podbiły serca tysięcy odbiorców? Marzysz o wydaniu książki? Dołącz do Załogi Twórców!

Wszystko w porządku - będziesz otrzymywać wiadomości specjalnie dla Autorów.